Obavijest!!

PROTOKOL ULAZAKA I IZLAZAKA NEOVLAŠTENOG OSOBLJA U MATIČNOJ ŠKOLI

Dežurstvo na hodnicima i ulaznim vratima vrše učitelji prema odredbama Kućnog reda Škole.

Pomoć učiteljima u dežurstvu vrše spremačice i kućni majstori prema unaprijed utvrđenom rasporedu.

Ovlašteno osoblje koje ulazi u školsku zgradu uključuje: djecu/učenike, osoblje, pomoćno i administrativno osoblje, ostalo osoblje kojem je odobren ulazak.

Neovlašteno osoblje koje ulazi u školsku zgradu uključuje roditelje/skrbnike, neupisanu braću/sestre i drugo osoblje koje nije nužno za rad ustanove.

Neovlašteno osoblje u školu ulazi isključivo kroz glavni ulaz.

Učenici u školu ulaze prema rasporedu koji su dobili od razrednika.

Evidencija ulazaka i izlazaka učenika vodi se prema rasporedu sati i u razrednoj knjizi.

Učitelji, administrativno i tehničko osoblje ulazi kroz glavni ulaz.

Evidencija ulazaka i izlazaka učitelja, administrativnog i tehničkog osoblja vodi se na obrascima evidencije radnog vremena.

Evidenciju ulazaka i izlazaka neovlaštenog osoblja vodit će spremačica ili kućni majstor koji dežura na glavnom ulazu u školsku zgradu.

Svaka neovlaštena osoba koja iz opravdanog razloga mora ući u školsku zgradu, mora pokucati na ulaznim vratima ili nazvati putem telefona.

Spremačice i/ili kućni majstor koji je dežuran na ulazu u školu, otvara vrata, mjeri tjelesnu temperaturu, uzima podatke neovlaštene osobe (ime i prezime, broj telefona), upisuje vrijeme ulaska i izlaska iz školske zgrade te upućuje osobu na provođenje dezinfekcije potplata i ruku.

Vrijednost izmjerene tjelesne temperature i podatke o neovlaštenoj osobi koja je ušla u zgradu, dežurna osoba upisuje u tablicu.

Osobama kojima se izmjeri povišena tjelesna temperatura (iznad 37.2) nije dozvoljen ulaz u školsku zgradu.

U Starigradu, 3. rujna 2020. godine

Ravnateljica:

Jadranka Marasović, dipl. pedagog

objavio: ANA RAMIĆ -   datum: 4. 9. 2020.