Osnovna škola Starigrad

Psihofizičko testiranje djece za upis u prvi razred

Autor: , 12. 3. 2012.

Ured državne uprave u Zadarskoj županiji objavio je na svojim web stranicama raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole za sve škole na području Zadarske županije za 2012/2013 godinu.

Za našu školu testiranje psihofizičkog stanja djece će se obaviti po sljedećem rasporedu:

Testiranje psihofizičke zrelost - 18.05.2012  od 8,00h u školi.

Laboratorijske pretrage - 21.05. i 22.05. 2012 u vremenu od 07,00 do 08,30h centralni laboratorij u Zadru

Sistematski pregled - 16.04. i 17.04. 2012  od 14,00h u ambulanti OŠ Bartula Kašića

Upisi u prvi razred biti će u vremenu od 11. do 13. Lipnja 2012

Od Dokumentacije potrebno je donijeti:

1. Rodni List (kopiju)

2. Domovnicu (kopiju)

3. OIB djeteta

4. JMBG djeteta

Popis udžbenika

Dokumenti sa popisom udžbenika za školsku godinu 2014./2015. su u PDF formatu, stoga vam je poreban program Adobe reader. Ako ga nemate instaliranog na vašem računalu downloadirajte ga sa sljedeće adrese:

Upisi u srednje škole

IT PROJEKT

POGLEDAJTE KRATKI VIDEO SA DRUŽENJA MLADIH INFORMATIČARA - UČENIKA IZ  4 ŠKOLE!

Računalni svijet

Neki vas pojam iz informatike zanima, kliknite na sliku i riješit ćete problem.

YouTube for schools - stranica sa edukativnim sadržajem.

Klikni na

Google SketchUp je program koji omogućuje izradu 3D objekata, bojanje i izrađivanje tekstura na napravljenim elementima te uporabu velike baze ranije pohranjenih modela na 3D objektu koji izrađujete. Rad na programu Google SketchUp možete započeti ovdje.  Besplatna verzija programa ima smanjene mogućnosti za rad u odnosu na profesionalnu verziju Google SketchUp Pro.

Sigurnije na internetu

Pročitajte brošuru "Sigurnije na internetu" koja će vam pomoći prepoznati opasnosti te vas uputiti kako se bolje zaštititi. Klikni ovdje!

Korisni programi
mswlogo65.exe

CMS za škole logo
Osnovna škola Starigrad / Jose Dokoze 30, HR-23244 Starigrad Paklenica / os-starigrad-paklenica.skole.hr / ured@os-starigrad-paklenica.skole.hr