DRAGI UČENICI I POŠTOVANI RODITELJI,

Na web stranici naše škole možete pronaći riječ pedagoga. U ovom prostoru pokušati ću odgovoriti na nedoumice vašeg odrastanja, poteškoće iz svakodnevnog školskog života odgojne i obrazovne dileme, ali i skrenuti vam pozornost na one tekstove, vijesti i vrijedne knjige koje smatram nezaobilaznim vodičima kroz svijet djetinjstva i mladenaštva.

Između mnogobrojnih poslova koje obavlja školski pedagog moj rad obuhvaća: savjetodavni rad s učenicima, pomoć učenicima  u savladavanju odgojno obrazovnih sadržaja kroz tehnike učenja, rad na odgojno-obrazovnoj prevenciji od ovisnosti, trening životnih vještina od komunikacije do rješavanja sukoba, odgoj i obrazovanje za ljudska prava, tematska predavanja za roditelje, rad na profesionalnoj orijentaciji učenika, rad na primarnoj zdravstvenoj prevenciji školske djece i još mnogo toga…

Želja mi je da vi dragi učenici kao i Vaši roditelji obogaćujete ovaj kutak pedagoga svojim pitanjima na koje ću rado odgovoriti ili imate zanimljive prijedloge o temama o kojima biste nešto više čuli ili naučili. Slobodno se javljajte, postavljajte pitanja, na raspolaganju vam stoji moj na moj  e-mail:

vedrana.baradic@skole.hr

Vaša pedagoginja