INFOKUP

19. siječnja 2017. u našoj školi je održano školsko natjecanje iz informatike.

Lucija i Dora natjecale su se u kategoriji algoritmi LOGO. Učenici: Roko, Jure, Lucija, Luka, Marta, Anđelo, Anđela, Petra i Laura su se natjecali u kategoriji Osnove informatike. Svaka čast!

DABAR NATJECANJE

Natjecanje "Dabar"

Probno natjecanje "Dabar" na kojem sudjeluju učenici diljem Hrvatske je započelo 26. rujna i održava se do 30. rujna. Učenici naše škole iz petog, šestog, sedmog i osmog razreda sudjeluju u kategoriji MegaDabar. Bravo za naše učenike!

Poveznica na probno natjecanje je:

SRETNO!!!

IT PROJEKT-NAŠ ZAJEDNIČKI SMJER
HRVATSKA LOGO LIGA

Tri učenice naše škole su se prijavile na natjecanje u programskom jeziku Logo koje će se provoditi u šest kola tijekom školske  2016./2017. godine. U prvoj polovici 2016. godine započela je pilot sezona na kojoj su naše učenice sudjelovale u dva eksperimentalna kola. Hrvatski savez informatičara je pokrenuo ovaj program s ciljem popularizacije programiranja među najmlađima. Naše učenice su se s velikim oduševljenjem prijavile, a riječ je o Dori T., Matei Č. K. i Luciji T.

Infokup

Pogledaj koje su novosti na infokupu ovdje!

INFOKUP 2016

Ove školske godine je na natjecanje iz informatike prijavljeno 9 učenika.

Tri učenice su prijavljene u kategoriji programiranje - LOGO, a preostalih šest učenika se prijavilo za kategoriju Osnove informatike.

Naša učenica 8. razreda Matea Vukić je pozvana na županijsko natjecanje. Čestitam svim učenicima na ostvarenim rezultatima.

Županijsko natjecanje 2015.

Deset učenika od 5. do 8. razreda su pristupili školskom natjecanju iz informatike 21. siječnja 2015. godine. Borba se nastavlja!

Lucija Tomić, učenica 5. razreda nastavlja borbu u kategoriji Algoritmi (Logo), a učenici Petar Miličević, Lovre Marasović, Anita Bajić i Veronika Marasović će borbu nastaviti u kategoriji Osnove informatike. Natjecanje na županijskoj razini će se održati 20. veljače 2015. godine!

Dragi učenici, čestitamo vam na ostvarenim rezultatima!

Sretno na sljedećoj razini!

Bravo Lucija! Županijska razina je odlično završila! Naravno, osmaši svaka vam čast na ostvarenim rezultatima! :)

Natjecanje iz informatike

Na školskom natjecanje iz informatike u kategoriji Osnove informatike sudjelovali su Lovre Marasović, Anita Bajić, Petar Miličević i Ante Lasić.

skolsko natjecanje.doc
Rezultati.xls